Утакмицу 8. кола Друге регионалне лиге Исток кошаркаши врањског Југбаскета одиграли су на домаћем терену и савладали екипу Пусте реке из Бојника резлтатом 80:75, по четвртинама 27:22, 22:18, 24:12, 07:23.

Кошаркаши Југбаскета су на гостовању у Кладову савладали домаћу екипу Ђердапа 87:59 у утакмици 7. кола Друге регионалне лиге Исток.

Утакмицу 5. кола Друге регионалне лиге Исток кошаркаши врањског Југбаскета су одиграли на домаћем терену и савладали екипу Зицер из Бора резултатом 68:52, по четвртинама 21:11, 15:11, 19:10, 13:20.

Сигурном и ефикасном игром, кошаркаши врањског Југбаскета остварили су победу у оквиру 6. кола Друге регионалне лиге Исток, савладавши на домаћем терену екипу Омладинац 016 из Лесковца убедљивим резултатом 89:60.

У првој утакмици 4. кола Друге регионалне лиге Исток, кошаркаши врањског Југбаскета су гостовали Хајдук Вељку из Неготина и претрпели пораз 76:63.

Saturday the 20th. Спортски савез града Врања 2013.