У 6. колу Друге регионалне лиге групе Исток, кошаркаши Југа изгубили су у Кладову од Ђердапа резултатом 70:64. Меч је решен у првом полувремену где је домаћин приказао бољу игру и заслужено добио прву четвртину са 15:9.

На полувремену је било 32:23 за Ђердап и већ се назирао победник. У трећем периоду врњски кошаркаши су успоставили равнотежу у игри и он је завршен нерешеним резултатом 19:19. Југ је добио задњу четвртину са 22:19, али то није било довољно да се достигне предност Ђердапа.

Југ је тако забележио и трећи пораз у шампионату и уз три победе дели са Хисаром из Лесковца 6. и 7. место на табели. Испред Југа се налазе Младост из Зајечара, Зицер из Бора, Власотинце, Ђердап из Кладова и Хајдук Вељко из Неготина. У наредном колу Југ дочекује у Врању екипу Вукова из Мерошине, села код Ниша.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.