У последњем колу првог дела шампионата Друге мушке регионалне лиге Исток кошаркаши Југа претрпели су убедљив пораз у Зајечару од јесењег првака, екипе Младости резултатом 89:69.

Већ у првој четвртини, кошаркаши Младости направили су предност од 29:17, да би се на полувремену већ знао победник, јер је резултат био 54:35 у корист домаћег тима. Ова предност Зајечараца се увећавала, па је на крају треће четвртине она износила чак 22 поена.

Југ је на крају полусезоне заузео место у средини табеле. Да ли ће бити пети или шести зависи од утакмице између Зицера из Бора и Вукова из Мерошине, која се игра у среду.

Коначна табела 2. МРЛИ јесење полусезоне: 1. Младост 17, 2. Власина 16, 3. Хајдук Вељко 15, 4. Ђердап 15, 5. ЈУГ 14, 6. Зицер 13 (-1), 7. Хисар 12, 8. БСК Јуниор 10, 9. Вукови Мерошина 9 (-1), 10. Бор 9.

Thursday the 25th. Спортски савез града Врања 2013.