Протеклог викенда завршен је јесењи део сезоне у фудбалској Зони „Југ“. Фудбалери „Врањске Бање“ су освојили друго а „Небески анђели“ су се пласирали на пето место табеле. Јесењи првак Зоне „Југ“ је „Пчиња“ из Трговишта која је освојила 42 бода. Фудбалери „ВрањскеБање“ направили су одличан резултат пласиравши се на друго место са 34 освојена бода и то са играчима из сопственог погона. Добар резултат постигли су и „Небески анђели“, клуб Војске Србије, који је на крају јесени пети са 30 бодова и ово је један од најбољих њихових пласмана откада се такмиче у Зони. У врху табеле су и „Косаница“ из Куршумлије и „Слога“ из Лесковца а да се умеша у борбу за врх табеле има и „Пуста река“ из Бојника. За опстанак ће се борити: „Јабланица“,“ Светлост“, „Академија 10“, „Полет“ и „Бобиште“. Ако се и на пролеће наставе овакви резултати врањских клубова, ово ће бити једна од најуспешнијих сезона у зонским такмичењима.

Tuesday the 16th. Спортски савез града Врања 2013.