Фудбалери „Земуна“ победили су у Врању „Динамо“, резултатом 2:0, полувреме 1:0, у мечу 28. кола Прве фудбалске лиге Србије. Голове за „Земун“ постигли су Ђаловић и Црномут. Пред око 1.000 гледалаца на стадиону „Јумка“ у Врању, победа је заслужено припала гостима из „Горње вароши“. Само је првих петнаест минута „Динамо“ имао теренску иницијативу, да би гостујући фудбалери успоставили теренску равнотежу на терену и били су до краја меча бољи од фудбалера „Динама“. „Земун“ је своје шансе искористио, фудбалери „Динама“ нису па је победа заслужено припала гостима. У 30. минуту, после корнера, који је извео Црномут, лопта је пала на волеј капитену „Земуна“, Ђаловићу, који је топовским ударцем шаље под пречку голмана „Динама“, Ћалаковића. И у другом полувремену јалова игра врањских фудбалера са доста шанси, које нису искористили Димитров и Стевановић. Казна је стигла у 85. минуту, када је Црномут, резантним ударцем са ивице шеснаестерца погодио за други гол „Земуна“. На крају заслужена победа гостујућег тима и брига за врањске фудбалере. „Динамо“ је једанаести са 34. бода а у наредном колу гостује „Радничком“у Пироту.

Thursday the 25th. Спортски савез града Врања 2013.