Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Такмичари Карате клуба Врање учествовали су на Првенству у организацији Карате федерације Јужне и Источне Србије, које је одржано у Прокупљу. Oрганизатор овог турнира, Карате клуб Топличанин и Карате савез Србије окупили су око 300 такмичара из 15 клубова региона.Карате клуб  Врање наступио је у дисциплинама ката и борби са 24 такмичара, који су освојили укупно 24 медаље.

Злато у борбама припало је Милану Веселинову, Анђели и Страхињи Петровићу, Николи Савићу, Марјану Јанковићу, Николи Додићу и Марку Димовском. Прваци у катама постали су Марјан Јанковић, Огњен Јовчић, Петар Илић, Андреј Накић, Немања Радмановић и Богдан Станковић. Врањски каратисти освојили су и 5 сребрне и 4 бронзане медаље. У екипном пласману Карате клуб Врање освојио је 4. место на турниру. Следеће такмичење Врањанце очекује 12. и 13. октобра у Новом Саду.