Актуелно

Резултати

У Трстенику је одржано првенство централне Србије у дисциплини фул контакт на коме је учествовало и 18 такмичара из два врањска клуба, Јуниор и Врање. У конкуренцији 147 такмичара из 19 клубова, врањски кикбоксери су освојили 15 медаља. Златне медаље су освојили Милица Мирковић у категорији до 48 кг, Маријана Симоновић до 56 кг, Фазлија Реџепи (57кг), Драгана Сретеновић (65 кг), Слађан Драгишић (71 кг) и Душан Јанковић (75 кг). Друго место и сребрне медаље су освојили Марко Динчић (+47 кг), Љиљана Ристић (57 кг), Велимир Гаралејић (60 кг) и Дејан Стошић (65 кг). Пет бронзаних медаља за врањске клубове су освојили Наталија Јовић (+47), Вељко Китановић (51 кг), Слађана Трајковић (65 кг), Дејан Младеновић (71 кг) и Милош Маринковић (71 кг).