Актуелно

Резултати

У претпоследњем, 29. колу, Прве лиге Србије, фудбалери Динама играли су нерешено 1:1 у Ужицу са Слободом. У утакмици без неизвесности око пласмана, Динамо је у средини табеле, а Слобода не може у Супер лигу, приказан је допадљив фудбал и на крају је дошло до поделе бодова, што је и реалност по приказаној игри на терену. У првом полувремену мреже су мировале. Домаћин је повео у 52. минуту голом Дошљака, да би из оправдано досуђеног пенала, Стојковић изједначио резултат у 75. минуту. И то је било све што се голова тиче. До краја меча било је шанси и пред једним и пред другим голом, али је резултат остао 1:1. Задовољан гост задовољан и домаћин. У последњем колу шампионата, Динамо дочекује у Врању новог члана елитне лиге екипу Земуна. Динамо је на 8. месту са 38. освојених бодова.

Резултати 29. кола: Слобода – Динамо 1:1, Пролетер – Будућност 2:2, Раднички – ОФК Београд 1:1, Мачва – Бежанија 1:3, Колубара – Синђелић 0:0, Оџаци – ЧСК Пивара 2:4, Земун – Јагодина 1:0, БСК – Инђија 1:2,

Табела: 1. Мачва 62, 2. Земун 60, 3. Слобода 54, 4. Инђија 45, 5. Бежанија 44, 6. Раднички 43, 7. Јагодина 38, 8. Динамо 38, 9. Пролетер 36, 10. ЧСК Пивара 34, 11. Синђелић 34, 12. Будућност 34, 13. Колубара 32, 14. БСК 29, 15. Оџаци 26, 16. ОФК Београд 15.

У фудбалској Зони Југ, играни су мечеви 28. кола. Врањска Бања је победила Младост у Медошевцу са 3:2, док су Небески анђели поражени у Бабушници , резултатом 2:0 од Лужнице. Врањска Бања је на 6. месту на табели са 40. бодова, док су Небески анђели девети са 38. освојених бодова. У 29. колу, Врањска Бања дочекује Балканског из Димитровграда а Небески анђели су домаћин првопласираној Будућности из Поповца.