Актуелно

Резултати

Учешћем на Меморијалном турниру „Борче Кикиритков“ У Штипу у Македонији, стонотенисери „Топ Спина“ из Врања окончали су успешну сезону. Остварили су пласман у виши ранг са врло младим тимом, јер су у Регионалној лиги Југ освојили надмоћно прво место. На турниру у Штипу први играч Врањанаца, Петар Филиповић поново је освојио прво место у јуниорској конкуренцији и показао је да стасава у правог вођу ове генерације врањских стонотенисера. Он је у борби за прво место савладао Македонца Филипа Костадиновског. Филиповићев тренер, Бранислав Миланковић освојио је друго место у сениорској конкуренцији. Врањски тим биће ослабљен на јесен у лигашком такмичењу, јер је Миленковић потписао за „Лужницу“ из Бабушнице за коју ће играти наредне сезоне. На овом међународном турниру играли су стонотенисери из Македоније, Србије, Бугарске и са Косова. Стонотенисери „Топ Спина“ ће после летње паузе почети припреме за нову сезону учешћем на камповима у Нишкој Бањи и Требињу.