Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Добром и ефикасном игром у 1. колу Прве лиге Србије, врањски „Динамо“ савладао је у Земунелу „Телеоптик“, резултатом 3:1, полувреме 1:0. Искуснији фудбалери „Динама“ су од првог звиждука судије Широког из Смедерева знали шта хоће и на крају заслужено освојили бодове на старту шампионата.  „Динамо“ је до вођства дошао после надмођне игре у 16. минуту, када је Сурака на асистенцију Стевановића погодио мрежу голмана „Телеоптика“, Трнића. До краја првог дела меча било је шанси на обе стране, више пред голом домаћег тима, али су мреже мировале. Карапанџић је дуплирао предност после контранапада у 68. минуту, да би Сурака својим другим голом у 71. минуту меча решио питање победника. Почасни погодак за филијалу „Партизана“ постигао је Сердар у 84. минуту. На крају сасвим заслужена победа екипе из Врања. У 2. колу, наредног викенда у Врању гостује „Инђија“.

Резултати 1. кола: Темнић – Раднички (П) 1:0, Раднички 1923 – Будућност 0:2, Нови Пазар – Металац 0:0, Јагодина – ТСЦ 0:1, Слобода – Пролетер 1:0, Инђија – Бежанија 3:1, Синђелић – ЧСК Пивара 2:1, Телеоптик – Динамо 1:3