Актуелно

Резултати

Фудбалери „Врањске Бање“ и „Небеских анђела“ освојили су 4. бода у 4. колу Зоне Југ. „Небески анђели“ су на свом терену победили „Брзи брод“ са 3:1, док је „Врањска Бања“ играла нерешено 2:2 у Лесковцу са „Слогом“. И док су фудбалери „Небеских анђела“ релативно лако изашли на крај са екипом из предграђа Ниша, на терену у Лесковцу билоје „много ватре“, слабог суђења поништених голова и на крају подела бодова. По великом невремену и терену који је био прекривен водом,фудбалери домаће „Слоге“ водили су са 2:0 већ у 50. минуту. Бољу игру у другом полувремену фудбалери „Врањске Бање“ крунисали су головима Стошића и Стајића за изједначење и како се испоставило за коначних 2:2. Могли су гости до целог плена јер су погодили стативу и пречку и поништен им је, чини се регуларан гол, али је остало до краја меча нерешено.  У нередном колу „Врањска Бања“ дочекује ОФК“Ниш“, док „Небески анђели“  путују у Власотинце на мегдан „Власини“

Резултати 4. кола: Небески анђели – Брзи брод 3:1, Слога – Врањска Бања 2:2, Будућност – Јабланица 2:0, ОФК Ниш – Власина 6:1, Полет – Танаско Рајић 2:1, Пуста река –Морава 0:0, Лужница – Пчиња 2:3, Балкански – Дубочица 1:2,

Табела: 1. Дубочица 12, 2. Врањска Бања 10, 3. Пчиња 10, 4.ОФК Ниш 9, 5. Балкански 9, 6. Небески анђели 7, 7. Бри брод 6, 8. Танаско Рајић 6, 9. Будућност 6, 10. Морава 4, 11. Власина 4, 12. Јабланица 4, 13. Полет 3, 14. Слога 1, 15. Пуста река 1, 16. Лужница 0