Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Актуелно

Резултати

Голом Ранђеловића у 22. минуту, „Динамо“ је у Врању на стадиону „Јумка“ победио „Пролетер“ из Новиг Сада са 1:0. Овом победом врањски клуб се осамио на првом месту табеле Прве лиге Србије са два бода предности у односу на „Металац“ из Ваљева. Добра игра два квалитетна тима током читавог меча а што није било више голова крив је клизав терен и неспретност играча пред оба гола. Гости из Новог Сада, који су један од фаворита за врх табеле, могли су до вођства у 13. минуту, али је Шћепановић био за мало непрецизан. Сураку је промашио велику прилику пред голом голмана „Пролетера“, Тошеског, да би Ранђеловић из гужве пласирао лопту у мрежу Новосађана у 22. минуту за , испоставило, се коначних 1:0 за „Динамо“. До краја утакмице шансе су имали да повећају резултат Стевановић, Окамијан и Сураку, али су мреже мировале. „Динамо“ је лидер на табели Прве лиге са 15. освојених бодова, а у наредном колу гостује „Бежанији“ у Београду.

Резултати 6. кола: ТСЦ – Бежанија 4:0, Нови Пазар – Раднички 1923 0:1, Јагодина – Инђија 0:0, чск Пивара – Слобода 3:1, Будућност – Раднички (П) 3:1, Синђелић – Телеоптик 0:0, Металац – Темнић 2:0, Динамо – Пролетер 1:0

Табела: 1. Динамо 15, 2. Металац 13, 3. Раднички 1923 12, 4. Синђелић 12, 5. ТСЦ 11, 6. Будућност 10, 7. Инђија 10, 8. Пролетер 9, 9. Нови Пазар 9, 10. Темнић 9, 11. ЧСК Пивара 7, 12. Бежанија 6, 13. Слобода 6, 14. Јагодина 4, 15. Телеоптик 2, 16. Раднички (П) 1.