Актуелно

Резултати

Врањски каратиста Марјан Јанковић освојио је златну медаљу на Светском првенству у мађарском граду Егеру. Он је у конкуренцији млађих сениора од 18 до 21 године у категорији мањој од 70. килограма освојио злато. Јанковић је имао 4 борбе и све је успешно решио у своју корист. На Светском шампионату је учествовало преко 2.000 такмичара из 35. земаља света. Боје репрезентације Србије поред Јанковића бранили су и Тамара Мисирлић, која је у категорији јуниорки у катама заузела 10. место у конкуренцији 25 такмичарки, и Богдан Стојковић , који је био једанаести у кадетској конкуренцији у катама од 21. такмичара. У генералном пласману репрезентација Србије освојила је 3. место иза репрезентација Румунија и Бугарске.