Актуелно

Резултати

Одбојкашице „Врања“ претрпеле су пораз на домаћем паркету од „Фока“ из Новог Сада, резултатом 3:2 у сетовима. Иако је освојен бод против лидера на табели Прве лиге Србије, Врањанке су забележиле осми пораз у првенству. Гошће из Новог Сада су релативно лако почеле меч 15. кола и први сет решиле су у своју корист са 25:15. Врањске одбојкашице се буде у другом сету и добром игром га решавају у своју корист, резултатом 25:22. Опет пад у игри „Врања“ у трећем сету и идентичан резултат из првог, 25:15 за „Фок“. Четврти сет побеђују домаће одбојкашице са 25:20 да би у тај бреку бољу концентрацију имале гошће и пети сет решавају у своју корист 15:11 и бележе тринаесту победу у првенству.“Врање“ је на 7. месту табеле са 25 освојена бода, а и у наредном колу играју на свом паркету, а противник им је „Рода“ из Београда.

Резултати 15. кола:Омладинац – Футог 3:0, Рода – Јединство 0:3, Уб-Таково 1:3, Врање . Фок 2:3, Београд – Смедерево 2:3, Гимназијалац – Ваљево 3:2.

Табела: 1. Фок 36, 2. Уб 34, 3. Таково 33, 4. Београд 31, 5. Омаладинац 26, 6. Смедерево 27, 7. Врање 25, 8. Ваљево 21, 9. Јединство 17, 10. Рода 13, 11. Гимназијалац 6, 12. Футог 1.

У Другој лиги „Исток“ пораз су претрпеле и одбојкашице „Панде“. Изгубиле су у Параћину од истоименог тима са 3:1 у сетовима. Одбојкашице „Панде“ су само добиле први сет, резултатом 25:19, да би домаће одбојкашице други сет решиле у своју корист са 25:21, трећи са 25:16 и четврти са 25:20. „Панда“ се налази у серији пораза , ово је четврти, па ће морати да у наредним  утакмицама да побољша игру и да почне да осваја бодова. У наредном колу  „Панда“ гостује „Куршумлији“.

Победом у 10. колу стартовали су одбојкаши „Врања“ у наставку шампионата, Друге лиге „Исток“ . Победили су „Хајдук Вељка“ у Негодину са 3:1 у сетовима. У првом је било 17:25, у другом, 22:25, трећи је припао домаћину 26:24 и четври , Врањанцима 21:25. „Врање је друго на табели са 22 освојена бода. У 11. колу у Врању долази екипа „Ниш 2“.