У другом колу Прве лиге Србије, Динамо је изгубио у Врању од фудбалера Колубаре из Лазаревца, резултатом 4:2. У фудбалској Зони Југ, Небески анђели су савладали Чекмин са 2:0, док је Врањска Бања, резултатом 1:0 изгубила у Бојнику од Пусте реке. Динамо је забележио и други пораз у шампионату. Победила их је Колубара из Лазаревца на стадиону Јумка у Врању пред празним трибинама, резултатом 4:2, полувреме 2:1 за Лазаревчане. Сасвим заслужена победа гостујућег тима против индиспонираних фудбалера Динама. Врањски тим је играо само првих 20 минута, када јеголом Ћирковића повео са 1:0. Изједначио је Цветковић а предност је донео Стојановић. Исти играч је је повисио на 3:1 за Колубару а тачку на и ставио је Симић. Најлепши гол на мечу постигао је Недељковић за коначних 2:4. Песма у свлачионици Колубаре и велике бриге за тренера Динама, Антића. У 3 колу Динамо гостује ИМТ у Београду. У Зони Југ и други меч за редом на свом терену, Небески анђели су победили. Лако су са 2:0 славили над Чекмином и имају за сада две победе. Врањска Бања је примила један гол за пораз у Бојнику од Пусте реке. У трећем колу Небески анђели гостују Јабланици у Медвеђи а Врањска Бања на свом терену дочекује Будућност.

Tuesday the 23rd. Спортски савез града Врања 2013.