Протеклог викенда завршен је први, јесењи део шампионата у фудбалској Зони“ Југ“. У лиги, која има 16 клубова, одиграна су 15 кола и титулу јесењег првака понела је „Слога“ из Лесковца, која је освојила 36 бодова. Два врањска клуба, „Врањеска Бања“ и „Небески анђели“ остварили су одличане пласмане на полусезони. Фудбалери „Врањске Бање“, који су нешто слабије стартовали на почетку шампионата у финишу су играли добро, побеђивали су и на крају заузели 4 место са 24 бода иза „Слоге“, „Алакинца“ и „Јабланице“. Исти број бодова освојио је и други врањски клуб, „Небески анђели“али се пласирао на 6 место јер је имао слабију гол разлику. „Врањска Бања“ је била у плусу 9 а „Небески анђели“ 5 голова. Између њих је на табели пета „Житорађа“ која има плус 8 голова. На зачељу табеле су екипе „Грацко“ и „Добрич“. Првенство се наставља на пролеће идуће године.

Friday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.