Кошаркаши „Пантера“ из Врања победили су, резултатом 78:75, „Младост Весну“ у Белој Паланци, у мечу 11 кола Прве српске лиге „Исток“. Добром игром у четвртој четвртини, врањски кошаркаши дошли су до шесте победе у првенству. Иако су већ раније обезбедили улазак у Плеј оф, лиге, врањски кошаркаши су још једном показали да су у групи А, поред „Власотинца“ најбољи тим. Остало је да се одигра још један меч и то у суботу против „Димитровграда“ у Врању и онда ће у наредној години почети битке за пласман. У Белој Паланци, „Младост Весна“ је водила на полувреману, резултатом 40:39, на крају треће четвртине било је 60:52 за домаћина, да би „Пантери“ задњи период решили у своју корист са 26:15. На табели, „Власотинце“ има 15 бодова, „Пантери“ су други са 14 а „Ниш“, „Јуниор“ и „Младост Весна“ конкуришу за улазак у Плеј оф. До краја године „Пантери“ играју још један меч а то је заостала утакмица са „Димитровградом“ у суботу у 14 сати у Врању.

Thursday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.