Оно што је мало остало од спорта у Врању, а да га нису својим „незнањем“ уништили градоначелник, Миленковић и већник за спорт, Ђорђевић, и даље праве клубови какве-такве резултате по млађим категоријама. Сениорски тимови су доведени до дна (најновији показатељ је испадање ЖОК“Врање“ из Прве лиге Србије –НАЦИОНАЛНОГ – ранга после преко десет године као стабилан прволигаш). Но вратимо се кик боксу. И у овом спорту,који је годинама имао репрезентативце из Врања и који је пре доласка на власт поменутог „Двојца без кормилара“ имао неколико категорисаних спортиста и репрезентативаца све се у задњих неколико година свело на млађе категорије, који имају какве такве успехе које успевају да постигну помоћу“Штапа и канапа“. Кик боксери Врања били су за викенд на Првенству Србије у Обреновцу у дисциплини К-1. Учествовало је 160 такмичара из 60 српских клубова. Из два врањска клуба, „Јуниор“ и „Врање“ , учествовала су шесторица такмичара и освојили су 4 медаље. Тане Бајрамовић је у категорији до 57 килограма освојио прво место, док су Мануел Алијевић у категорији до 51 килограм и Марко Тасић у категорији до 60 килограма освојили сребрне медаље. Бронзана медаља припала је Луки Стаменковићу у категорији до 54 килограма. На турниру из Врања су учествовали и СтојчеЋеримовић и Урош Гвозденовић али су остали без пласмана. Кик бокс савез Србије је одлично организовао ово првенство поштујући све мере у борби против коронавируса.

Tuesday the 16th. Спортски савез града Врања 2013.