Утакмицама 26. кола завршено је првенствено такмичење Прве регионалне лиге Исток. Кошаркаши врањског Југа су се 21. поразом у овогодишњој сезони опростили од својих навијача и Прве регионалне лиге Исток.

У веома незанимљивој утакмици врањски кошаркаши су изгубили од Прокупља резултатом 78:62, по четвртинама 14:28, 18:14, 16:19, 14:17. Јуниорска екипа Прокупља, предвођена само искусним Шубарићем, који је Југу убацио 32 поена, имала је резултатску предност од другог до последњег минута.  Двоцифрен број кошева у домаћем тиму постигли су Стошић 18, Јовић 16 и Николић 10.

Југ је у другом делу сезоне остварио само једну победу, а 12 пута је био поражен што није остављало никакве шансе за опстанак у истом рангу такмичења. Врањанци су шампионат завршили на последњем месту са 31 бодом.

Friday the 3rd. Спортски савез града Врања 2013.