У другом колу Купа за рукометаше, Врање 1957 је на свом терену, савладало БСК Хебу из Бујановца, резултатом 36:27, полувреме 19:13 и тако се реванширало за пораз у шампионату. Подмлађени састав бујановачког прволигаша није ни једног тренутка могао да се равноправно носи са врањским тимом у коме је само недостајао повређени Станковић.

У првом полувремену одлично су бранили голман Врања 1957, Тасић и његов колега на голу БСК, Ташковић, који су имали по 7 успешних интервенција. На полувремену је било 6 голова разлике за Врање 1957, да би до краја меча та предност нарасла на 9 голова. Најефикаснији у домаћем тиму били су Стаменковић, Дабетић и Анђелић са по 6 голова, док су по 8 погодака постигли С. Ташковић и Вељковић у тиму БСК Хебе. БСК Хеба имала је 4 минута искључења, док домаћи тим није имао искључених играча. Вредно је забележити да се играло врло коректно и да су досуђена само 4 седмерца, три за Врање 1957, а један за БСК Хебу и сви су реализовани.

Sunday the 5th. Спортски савез града Врања 2013.