Стонотенисери Врања нису успели да преко баража за попуну Прве лиге Србије стигну до другог ранга такмичења у земљи.На квалификацијама у Земуну освојили су пето место па ће и наредне сезоне играти у Другој лиги групе Југ. На квалификацијама је играло 6 клубова јер два клуба, представника Косова и Метохије, нису дошла у Земун. Врањски стонотенисери су на старту остварили победу од 4:3 над Хајдук Вељком из Неготина, али су све остале мечеве изгубили и нису успели да се пласирају у виши ранг такмичења. Нови прволигаши су Темерин и Спартак из Дебељаче.

Пласман баража: 1. Темерин 10, 2. Спартак Дебељача 8, 3. Војвода Миленко Кличевац 6, 4. Таурунум 2, 5. Врање 2,6. Хајдук Вељко 2.

Friday the 3rd. Спортски савез града Врања 2013.