Врањски Олимп учествовао је на петом Internacional OPEN купу RAW Bench у Лесковцу на коме је у конкуренцији 87 такмичара из 20 клубова остварио запажене резултате освојивши пет златних, по једну сребрну и  бронзану медаљу и један пехар.

Најуспешнији је био Игор Јовановић који је освојио три златне медаље и пехар и категорији до 90 килограма и проглашен је за релативно најјачег такмичара. Златну медаљу су освојили и Тања Златановић у категорији до 67 килограма и Братислав Станковић у категорији ветерана, а освојио је и бронзу и категорији Опен до 125 кг. Сребрну медаљу је освојио Ранко Радан у категорији до 90 килограма. Такмичари врањског Олимпа учествоваће и на Куп такмичењу у Параћину 21. и 22. јуна.

Friday the 3rd. Спортски савез града Врања 2013.