Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Вечерас је у Хали спортова у Врању почео традиционални турнир у малом фудбалу поводом Дана града на коме учествују осам екипа.

После првог дана, познати су полуфиналисти. Војска Србије је у првом мечу савладала Здравствени центар 6:0 и у полуфиналу се састаје са екипом локалних медија који су савладали Окружни затвор 4:1. У другом полуфиналном сусрету састаће се екипе Града Врања, која је била убедљива против БАТ-а 14:3, и Алфе Плам, која је савладала Полицијску управу 8:1.

Полуфинални сусрету су на програму у уторак, 26. јануара у 17:00 и 18:00. Утакмица за 3. место и финални сусрет се играју у четвртак, 28. јануара у 17:00 и 18:00.