Овог викенда је у Босни, у Тешњу, одржано Балканско првенство у кик боксу на коме је ичествовала и репрезентација Србије који су освојили 19 златних, 7 сребрних и 8 бронзаних медаља.

Од 33 такмичара српске репрезентације, троје је из Врања и остварили су одличне резултате.

Један од најбољих мечева који су били на овом Првенству је између Врањанца Радомира Недељковића који је у категорији до 67 килограма у дисциплини лоу-кик савладао Црногорца Рамзију Дацића и освојио златну медаљу. Врањанка Драгана Сретеновић је у финалном мечу поражена од домаће такмичларке и освојила је сребрну медаљу, док је Мирољуб Недељковић освојио бронзу јер је у полуфиналном мечу поражен од такмичара из Босне.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.