Јуниорско Светско првенство у кик боксу, одржано у италијанском Риминију од 7. до 13. септембра завршено је веома успешно за српску репрезентацију. Србија је у генералном пласману освојила друго место са 15 освојених медаља, од тога 8 златних, 3 сребрне и 4 бронзане.

Врањанка Драгана Сретеновић дала је велики допринос за српску селекцију освојивши сребрну медаљу у категорији до 70 килограма у дисциплини лоу кик. Она је у финалној борби изгубила на поене 2:1 од хрватске такмичарке Тене Лончарић. Пре тога је у полуфиналу савладала, такође Хрватицу прекидом у 2. рунди.

Други репрезентативац из Врања, Фазлија Реџепи поражен је у четвртфиналном меу од такмичара из Изреала.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.