У Лазеревцу је одржано Првенство Србије за јуниоре у дисциплини К1 на коме је учествовало 87 такмичара из 33 клуба. Из Врања се такмичило троје кик боксера који су освојили две златне и једну сребрну медаљу.

У категорији до 48 килограма код јуниорки, Милица Мирковић из Врања је освојила златну медаљу, као и Маријана Симоновић у категорији до 56 килограма. У јуниорској конкуренцији, у категорији до 57 килограма, Јован Јанковић из Врања је освојио сребрну медаљу.

Такмичење у Лазаревцу је било и изборног карактера за Европско јуниорско првенство, а све такмичаре очекује још једно изборно првенство некон чега ће бити познато ко ће од такмичара наступати за репрезентацију Србије.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.