На Првенству Србије за кик боксере у дисциплини кик лајт контакт, одржаном у београдском Пиониру, учествовало је 223 такмичара из 32 клуба. Врањски такмичари освојили су три медаље.

У категорији до 57 килограма, Фазлија Реџепи је победио у два меча, а изгубио финалну борну и  освојио је сребрну медаљу. Радомир Недељковић је, такође, победио две борбе, а изгубио финални меч и освојио сребро у категорији до 69 килограма. Бронзану медаљу освојила је Ивана Давидовић у категорији до 55 килограма која је након победе у четвртфиналу, поражена у полуфиналној борби. Маријана Симоновић је остала без медаље јер је поражена у елиминационом мечу.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.