У Нишу је овог викенда одржано Балканско првенство у кик боксу на коме су, у саставу репрезентације Србије, учествали и шест такмичара из два врањска клуба. Најуспешнији, са освојеном златном медаљом, био је Фазлија Реџепи у сениорској конкуренцији у категорији до 57 килограма.

У истој конкуренцији, сребрне медаље су освојили Радомир Недељковић (до 67 килограма) и Ивана Давидовић (до 52 килограма).

У јуниорској конкуренцији сребрне медаље су освојили Милица Митровић (до 48 кг), Маријана Симоновић (до 56 кг) и Марко Димчић (до 57 кг).

На првофи ревији у кик боксу, одржаној у Цириху, Врањанац Слађан Драгишић је у дисциплини тајландски бокс изгубио на поене од домаћег такмичара.

Saturday the 27th. Спортски савез града Врања 2013.