Фудбалери Динама освојили су бод на гостовању у Лазаревцу, тиму Колубаре. Иако су најављивали победу из табора Врањског прволигаша и бод је добар плен, ако се узме да је Колубари овај меч био битка за голи живот у прволигашком друштву.  Пред око 300 гледалаца на стадиону Колубаре, домаћин је рано, већ у 9. минуту повео са 1:0. У једној гужви пред голом голмана Динама Весића најбоље се снашао Рајковић и из близине послао лопту у небрањени део гола Динама. Било је неколико шанси на обе стране до краја првог полувремена.,али су мреже мировале. Тек у 62. минуту је Динамо преко Ђокића изједначио на 1:1 и испоставило се да је то био коначан исход овог меча. Врањски тим је тако остао непобедив у другом делу сезоне Прве лиге Србије, а у наредном колу у Врање долази тим из Оџака.

Резултати 18.кола: Инђија – Синђелић 1:1, ЧСК Пивара – ОФК Београд 1:1, БСК – Будућност 3:0, Оџаци – Јагодина 2:0, Колубара – Динамо 1:1, Пролетер – Мачва 0:2, Земун – Слобода 2:1

Табела: 1. Мачва 41, 2. Слобода 30, 3.Земун 27, 4. Раднички 26, 5.ЧСК Пивара 26, 6. Инђија 26, 7. Пролетер 24, 8. БСК 24, 9. Будућност 24, 10. Синђелић 23, 11. ДИНАМО 23, 12. Бежанија 21, 13. Јагодина 21, 14. Оџаци 19, 15. Колубара 16, 16. ОФК Београд 9.

У фудбалској Зони Југ, две победе клубова из Врања. Небески Анђели су направили прворазредно изненађење, јер су победили у Трговишту Пчињу, резултатом 3:0. Идентичним резултатом победила је Врањска Бања на свом терену Јединство из Горњег Матејевца. Врањска Бања је на 9. месту табеле, док су Небески анђели на 10. са по 21. освојеним бодом. У 18. колу, Небески анђели дочекују Младост из Медошевца а Врањска Бања одлази у Госте Дубочици у Лесковцу.

Saturday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.