Динамо је головима Ђокића у 51. и Суракуа у 62. минуту савладао ЧСК Пивару и наставио низ успешних резултата овог пролећа. Пораз је ублажио Мезеи у финишу другог полувремена. Овај меч 21. кола који је одигран у петак, био је врло борбен и права битка за бодове. Динамо је могао до вођства у првом полувремену, али је погођена статива. Све је решено у другом делу утакмице, када су за 11. минута виђена два гола у мрежи ЧСК Пиваре. Динамо је сада пети на табели Прве лиге Србије са 30 освојена бода. У 22. колу, врањски тим гостује Синђелићу у Београду.

Резултати 21. кола: Мачва – Оџаци 0:0, Динамо – ЧСК Пивара 2:1, Јагодина – Синђелић 1:0, Земун – Раднички 4:0, Будућнос – ОФК Београд 2:1, Слобода – Колубара 3:1, Бежанија – БСК 1:1

Табела: 1. Мачва 45, 2. Слобода 37, 3. Земун 36, 4. Раднички 31, 5. Динамо 30, 6. Будућност 30, 7. Инђија 29, 8. Јагодина 28, 9. ЧСК Пивара 26, 10. Синђелић 26, 11. БСК 25, 12. Бежанија 24, 13. Пролетер 24, 14. Оџаци 23, 15. Колубара 16, 16. ОФК Београд 13.

У Зони Југ игране су утакмице 20. кола шампионата. У градском дербију, Небески анђели су резултатом 3:0 савладали Врањску Бању. Небески анђели су пети на табели са 30. бодова, док је Врањска Бања десета са 24. бода. У 21. колу Врањска Бања је домаћин Јединству из Пуковца а Небески анђели гостују Пустој реци у Бојнику.

Sunday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.