ПЕТАК, 10. 01. 2014. ГОД
17:00 И ТО ЈЕ ТО – ЦАП-ЦАП 0:1
18:00 ДСС – КЛАЈВЕРТ И ДРУГАРИ 2:4
19:00 ДОМ УЧЕНИКА – КАЛДРМА 3:9
20:00 ПЛАВИ – ДРУЖИНА 1:10
21:00 КУЛ ТАXИ БИНТА – МИ ТО ТАКО 3:4
22:00 ТЕХНИЧКА ШКОЛА – З.З.Ј.З. 1:5
СУБОТА, 11. 01. 2014. ГОД
12:00 ДОМ УЧЕНИКА - ПЛАВИ 4:3
13:00 КАФАНА СЕНТА – АРЕНА 3:1
14:00 КАЛЕЈА & 82 – ХАЈБЕРИ 2:8
15:00 ТЕХНИЧКА ШКОЛА – ДАТОН СЕРВИС 1:6
16:00 З.З.Ј.З. – 4. БРИГАДА 2:4
17:00 И ТО ЈЕ ТО – ДИНАМО 0:0
18:00 ЦАП-ЦАП – ДСС 9:2
19:00 М. Б. С. 1 - ЗА НАШЕ ВРАЊЕ 4:1
20:00 КАЛДРМА – МИ ТО ТАКО 9:2
21:00 ДРУЖИНА – КУЛ ТАXИ БИНТА 3:2
НЕДЕЉА, 12. 01. 2014. ГОД
12:00 ТЕХНИЧКА ШКОЛА – 4. БРИГАДА 1:5
13:00 З.З.Ј.З. – КАЛЕЈА & 82 8:3
14:00 ХАЈБЕРИ – ДАТОН СЕРВИС 2:7
15:00 КАЛДРМА - ПЛАВИ 6:0
16:00 КАФАНА СЕНТА – БУМ-БУМ 2:1
17:00 И ТО ЈЕ ТО – КЛАЈВЕРТ И ДРУГАРИ 2:1
18:00 ЦАП-ЦАП – ДИНАМО 2:0
19:00 ДОМ УЧЕНИКА – КУЛ ТАXИ БИНТА 6:8
20:00 М.Б.С.1 - АРЕНА 0:0
21:00 ДРУЖИНА – МИ ТО ТАКО 6:2
ПОНЕДЕЉАК, 13. 01. 2014. ГОД
17:00 ЗА НАШЕ ВРАЊЕ – АРЕНА 6:1
18:00 М. Б. С. 1 – БУМ-БУМ 2:0
19:00 ТЕХНИЧКА ШКОЛА – КАЛЕЈА &82 3:10
20:00 4. БРИГАДА – ДАТОН СЕРВИС 2:3
21:00 З.З.Ј.З. – ХАЈБЕРИ 2:3
УТОРАК, 14. 01. 2014. ГОД
17:00 КЛАЈВЕРТ И ДРУГАРИ – ДИНАМО 1:0
18:00 И ТО ЈЕ ТО – ДСС 10:4
19:00 ДОМ УЧЕНИКА – ДРУЖИНА 1:10
20:00 КУЛ ТАXИ БИНТА – КАЛДРМА 2:3
21:00 ПЛАВИ – МИ ТО ТАКО 0:3 (службени)
СРЕДА, 15. 01. 2014. ГОД
17:00 АРЕНА – БУМ-БУМ 6:5
18:00 КАФАНА СЕНТА – ЗА НАШЕ ВРАЊЕ 4:3
19:00 КАЛЕЈА & 82 – ДАТОН СЕРВИС 6:9
20:00 ХАЈБЕРИ – 4. БРИГАДА 3:1
ЧЕТВРТАК, 16. 01. 2014. ГОД
17:00 ДСС – ДИНАМО 1:10
18:00 ЦАП-ЦАП – КЛАЈВЕРТ И ДРУГАРИ 3:2
19:00 ДОМ УЧЕНИКА – МИ ТО ТАКО 2:11
20:00 КАЛДРМА – ДРУЖИНА 1:3
21:00 ПЛАВИ – КУЛ ТАXИ БИНТА 0:3 (службено)
ПЕТАК, 17. 01. 2014. ГОД
17:00 КАЛЕЈА & 82 – 4. БРИГАДА 2:11
18:00 З.З.Ј.З. – ДАТОН СЕРВИС 3:0 (службени)
19:00 ЗА НАШЕ ВРАЊЕ – БУМ-БУМ 6:1
20:00 М. Б. С. 1 – КАФАНА СЕНТА 7:2
21:00 ТЕХНИЧКА ШКОЛА – ХАЈБЕРИ 3:0 (службени)
ЕЛИМИНАЦИОНА ФАЗА
ЧЕТВРТФИНАЛЕ, А1-Г2, Б1-В2, Г1-А2, В1-Б2
ПОЛУФИНАЛЕ, ПОБЕДНИК А1/Г2 - Б1-В2, ПОБЕДНИК Г1/А2 - В1-Б2
ФИНАЛЕ