Фудбалери „Динама“ победили су „Слогу“ из Краљева, рукометаши „Врања 1957“ саваладали су „Белу Паланку“, док су кошаркаши „Пантера“ славили над „Актавис академијом“ из Лесковца. Поразе су забележили одбојкашки клубови. „Динамо“ је головима Радочаја , Кече и Недељковића, савладао „Слогу“ из Краљева, резултатом 3:1 у 14 колу Прве лиге Србије. Нови бодови за врањски тима за бег са зачеља табеле. Најлепши гол виђен је у 35 минуту, када је Недељковић из слободног ударца постигао прави еврогол. Краљевчани су успели да ублаже пораз голом Анђелковића у другом полувремену. „Динамо“ је 16 на табели са 13 бодова а испод њега су „Слога“ и „Земун“. У наредном колу врањски тим гостује у Земуну, фењерашу на табели. У Зони „Југ“ у 13 колу, „Небески анђели“ су изгубили у Житорађи од истоименог тима, резултатом 2:1. Утакмица овог кола, која је требало да се одигра у Врањској Бањи између домаћег тима и екипе „Грацко“ је одложена. „Небески анђели“ су пети на табели са 23 освојена бода а „Врањска Бања“ је дванаеста са 15 бодова и утакмицу мање одиграну. У 14 колу, „Врањска Бања“ дочекује „Косаницу“ из Куршумлије а „Небески анђели“ су домаћини „Слоги“ из Лесковца. Другу утакмицу за редом су победили рукометаши „Врања 1957“. Савладали су „Белу Паланку“, резултатом 27:21, полувреме 14:13. „Врање 1957“ се налази на 6 месту табеле а у наредном колу, у среду, гостује „Топличанину“ у Прокупљу а у суботу дочекују „Мокру Гору“ из Зубиног Потока. Победиле су и рукометашице „Врања“ , екипу „Алексинца“ . Кошаркаши „Пантера“ су победили „Актавис академију“из Лесковца, резултатом 78:66, у 6 колу Прве Регионалне лиге „Исток“. Боља игра током читавог меча и заслужена победа врањског тима. У групи А „Пантери“ су на првом месту на табели, с тим што „Власотинце“ има утакмицу мање одиграну. У наредном колу врањски кошаркаши гостују у Нишу истоименом клубу. Три пораза у три меча врањскох одбојкашких клубова. Серију пораза у Првој лиги наставиле су одбојкашице „Врања“ у Првој лиги Србије. Изгубиле су у Врању од „Омладинца“ из Нових Бановаца, са 3:0 у стовима. Гладак пораз врањског тима, јер су освојена само 12 поена у првом и по 16 у другом и трећем сету. „Врање“ је девето са 4 освојена бода. У наредном колу , Врањанке, гостују „Такову“. Одбојкаши „Врања“ изгубили су од „Десетке“ у Нишу а у истом граду су поражене одбојкашице „Панде“од „Миленијума“ идентичним резултатом 3:0 у сетовима. „Врање“ је домаћин другој екипи „Ниша“ а „Панда“ дочекујује „Мајданпек“ идућег викенда.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.