Кошаркаши врањског Југа ипак нису успели да нанесу први пораз екипи Књажевца. У утакмици 4. кола прве регионалне лиге Исток, одиграној у Врању, гостујућа екипа је оправдала улогу фаворита и оставрила победу 71:56, по четвртинама 23:17, 20:13, 14:15 и 14:11.

Гостујући састав је стекао предност још у првом периоду игре коју је сачувао до краја. Југ је успео на почетку другог полувремена и да преокрене резултат, али су играчи Књажевца ипак на карју остварили заслужену победу.

Врањски Југ после 4 одиграна кола има половичан учинак и са 6 бодова заузима седму позицију, а у наредном колу гостује у Медвиђи екипи Јабланице.

Saturday the 27th. Спортски савез града Врања 2013.