Рукометаши Врања 1957, помало неочекивано, изгубили су у Бору од истоименог домаћег тима резултатом 23:20, полувреме 10:10, у мечу 14. кола Прве лиге Исток.

Мало опуштање после победе у дерби мечу са Планинком у Врању, коштало је врањске рукометаше губитком бодова на гостовању у Бору. У врло неефикасном мечу, екипа Врања 1957 водила је у првом полувремену до резултата 3:1 да би Борани преокренули резултат и половином прве деонице повели са 7:4. Врањанци су појачали одбрану и на полувремену се отишло са нерешеним резултатом. У другој деоници меча врањски рукометаши су пали у игри па су домаћини повели са 13:10 да би имали највеће вођство од 21:17. На крају је завршено 23:20 за Бор. Најефикснији у домаћем тиму био је Драшкић са 7 док је Андрејевић постигао 6 голова. У тиму Врања 1957 Вељковић је постигао 7 голова, а Станковић се уписао 4 и Павловић 3 пута у листу стрелаца. У наредном колу у Врање долази Јагодина.

Пораз су претрпеле и рукометашице Врања у првом колу наставка сезоне у Првој лиги Исток. Изгубиле су у Врању од Ртња из Бољевца. У наредном колу гостују Књажевцу.

Monday the 6th. Спортски савез града Врања 2013.