На само 1,6 секунди до краја утакмице, поготком Милоша Радосављевића из „Одбојке“. Кошаркаши Југбаскета победили су Омладинац у Лесковцу, резултатом 67:66. У последњем нападу домаћи играчи нису успели да упуте лопту ка кошу врањског тима, јер је време истекло. Тако су кошаркаши Југбаскета остварили још једну победу у шампионату Друге регионалне лиге, али су могли врло лако и да поражени напусте халу Здравље у Лесковцу. Имали су предност, врањски кошаркаши, током читавог меча, на полувремену 39:32, на крају трећег периода 52:47, да би ноншалантном игром у последњој четвртини дозволили Лесковчанима да пређу у вођство. На крају је срећа погледала Врањанце. Југбаскет се налази на 4. месту табеле са 25 освојена бода.. У наредном колу у Врању гостује Ђердап из Кладова.

Saturday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.