Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Рукометаши Врања 1957 изгубили су , резултатом 32:23, полувреме 16:15, у Лазаревцу од Колубаре, меч 12. кола Супер Б лиге.

Девет голова разлике је превише, ако се зна да су врањски рукометаши Колубару, јесенас у Врању врло лако савладали на старту шампионата Б лиге. У првом полувремену, гости из Врања су имали резултатски егал па се на паузу отишло са само голом предности у корист Колубаре. Утакмица је решена за 7. минута од 39.када је резултат био 20:18 до 46. минута када су се рукометаши Колубаре одвојили на недостижних 26:18. До краја утакмице та предност је само повећана. Стаменковић са 7 голова био је најефикаснији у тиму Врања 1957, док је у Колубари највише голова постигао Стевановић 9 а Протић и Ненадић су се по 5 пута уписали у листу стрелаца. Врање 1957 дели девету позицију са Новим Пазаром са по 9 освојених бодова и налази се у зони испадања. У наредном колу у Врању гостује другопласирана Мокра Гора из Зубиног Потока.

Резултати 12. кола:Дубочица – Топличанин 32:23, Мокра Гора – Нови Пазар 25:25, Колубара – Врање 1957 32:23, Прибој – Обилић 22:28, Инђија – Пролетер 20:19

Табела: 1. Обилић 20, 2. Мокра Гора 18, 3.Дубочица 17, 4. Пролетер 15, 5. Златар 12, 6. Синђелић 12, 7. Прибој 12, 8. Колубара 11, 9. Нови Пазар 9, 10. Врање 9, 11. Инђија 8, 12. Топличанин 1.