Фудбалери Врањског прволигаша и после 22. кола успели су да остану непоражени у пролећном делу шампионата Прве лиге Србије. Играли су нерешено 1:1 у Београду са Синђелићем. А што се нису вратили са целим пленом из престонице криви су нападачи Динама, који су промашили пет стопостотних шанси, јер нису имали довољно концентрације пред голом београдског тима. И један бод је велики капитал, али остаје жал за још два која су лако могла де се освоје. Динамо је рано дошао у вођство преко Мајдевца  у 17. минуту. Такав резултат је остао до краја првог полувремена. Домаћин је успео да изједначи преко Ивановића у 82. минуту и то је било довољно за поделу бодова. Динамо је после 22 одигране утакмице на седмом месту прволигашке табеле са 31. освојеним бодом.  У наредном колу у Врање долази последњи ОФК Београд па треба очекивати сигурну победу врањског тима.

Резултати 22. кола: ЧСК Пивара – Бежанија 1:2, Раднички – Пролетер 3:0, Синђелић – Динамо 1:1, Колубара – Змеун 1:2, ОФК Београд – Јагодина 1:3, Оџаци – Слобода 0:1, Инђија – Будућност 2:1, БСК – Мачва 1:2

Табела: 1. Мачва 48, 2. Слобода 40, 3. Земун 39, 4. Раднички 34, 5. Инђија 32, 6. Јагодина 31, 7. Динамо 31, 8. Будућност 30, 9. Бежанија 27, 10. Синђелић 27, 11. Пролетер 27, 12. ЧСК Пивара 26, 13. БСК 25, 14. Оџаци 23, 15. Колубара 16, 16. ОФК Београд 13.

Као и Динамо у Првој лиги, тако и Небески анђели у Зони Југ играју одлично и без пораза су. Током протекле недеље у Зонском такмичењу играна су два кола па су Небески анђели у среду ремизирали 2:2 са Пустом реком у Бојнику, док су у суботу на свом терену победили са 2:0, Јединство из Горњег Матејевца. Сасвим је друга ситуација са Врањском Бањом. Екипа која је прошле године јурила врх табеле сада се бори за опстанак. У 21. колу играли су нерешено 1:1 са Јединством из Пирота, док су у 22. колу изгубили од Ропотова са 2:1. Врањска Бања је на 12. месту са 25 освојена бода, док су Небески анђели шести са 34 бода. У 23. колу, Врањска Бања дочекује Лужницу из Бабу шнице а Небески анђели су гости Дубочици у Лесковцу.

Sunday the 19th. Спортски савез града Врања 2013.