Три врањска одбојкашка клуба освојила су само један бод у мечевима које су играли за викенд. Бод су освојили само одбојкаши Врања у поразу од 3:2 од Озрена из Соко бање.

Одбојкашицама Врања изгледа да уопште не лежи екипа Фок из Новог Сада. Јесенас су Новосађанке победиле у Врању са 3:1 у сетовима а у Новом Саду у петак је било 3:0 за Фок. Успеле су врањске одбојкашице да освоје 18, 16 и 21 поен у овом мечу и да поражене напусте халу Спенс. Овим поразом врањске одбојкашице деле позицију од 3 до 5 места са Фоком и Таковом. У наредном колу у Врању гостује Лесковац 98.

Резултати: 18. кола: Крагуј – Рода 0:3, Срем – Београд 3:0, Омладинац – Таково 0:3, Лесковац 98 – Смедерево 1:3, Фок – Врање 3:0, Клек – Гимназијалац 3:0

Табела 1. Клек 50, 2. Срем 49, 3. Фок  35, 4. Таково 35, 5. Врање 35, 6.Београд 31, 7. Рода 26, 8. Омладинац 20, 9. Гимназијалац 19, 10. Смадерево 16, 11. Лесковац 98 7, 12. Крагуј 1.

У 14. колу Друге лиге Исток, виђена је права драма у врањској хали спортова. После велике борбе и тај брека, одбојкаши Озрена славили су над екипом Врања 3:2 у сетовима. Гости су повели у првом сету, који су добили 25:22, У другом је били 25:9 за Врање. Поново води Озрен јер трећи сет решава у своју корист резултатом 25:20, да би Врањанци победили у четвртом са 25:21 и изједначили резултат. У тај бреку је било 17:15 за Озрен. Младост је изгубила у Неготину од Хајдук Вељка са 3:0 у сетовима, 25:12, 25:14 и 25:18. Врање се налази на 4. месту на табели са 24 бода, док је Младост предпоследња девета са само 3 освојена бода. Врање у 15. колу дочекује Топличанин из Прокупља а Младост је домаћин Пироту.

Saturday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.