После пораза у Лазаревцу, рукометаши Врања 1957 изгубили су и на свом терену од Мокре Горе, резултатом 29:24, полувреме 13:9. Овај меч 13. кола Супер Б лиге, протекао је у доминацији рукометаша екипе из Зубиног Потока, која се бори за врх табеле и за пласман у А лигу. Осим вођства од 1:0 и нерешеног резултата 3:3 у 5. минуту, врањски рукометаши нису успели равноправно да парирају гостима. До краја првог полувремена Мокра Гора имала је предност од 4 гола. Иста слика на терену Хале спортова у Врању и у другом полувремену. Гости додају гас и у 40 минуту воде са 19:12 и меч је већ тада био решен. До краја утакмице, рукометаши Мокре Горе су само одржавали резултатску предност.У тиму Врања 1957 највише голова постигао је Стаменковић, 6, док су у гостујућем саставу најефикаснији били Станковић и Николић са по 6 постигнута гола.  Врању 1957 предстоји грчевита борба за опстанак, јер се налазе на 10 месту табеле са само 9 освојених бодова. У наредном колу гостују фењерашу, Топличанину у Прокупљу.

Резултати 13. кола: Инђија – Дубочица  25:29, Пролетер – Прибој 23:20, Обилић - Златар 27:23, Синђелић – Колубара 25:24, Врање 1957 – Мокра Гора 24:29

Табела: 1. Обилић 22, 2.Мокра Гора 20, 3. Дубочица 19, 4. Пролетер 17, 5. Синђелић 14, 6. Златар 12, 7. Прибој 12, 8. Нови Пазар 11, 9. Колубара 11, 10. Врање 1957 9, 11. Инђија 8. 12. Топличанин 1.

Saturday the 18th. Спортски савез града Врања 2013.